З'явилися супутникові знімки ударів по аеродрому в Луганську (фото)

З'явилися супутникові знімки ударів по аеродрому в Луганську (фото)

Супутникові знімки підтверджують влучання по аеродрому авіаучилища в окупованому Луганську

Згідно зі знімками, після удару на північ від злітно-посадкової смуги почалася масштабна пожежа. Про загоряння говорила й окупаційна влада, однак вона не вказувала, де воно сталося.

Журналісти публікують і знімок від 10 травня, на якому можна побачити, що на цій території стояли елементи багатофункціонального мобільного радіолокаційного комплексу "Небо-М". Він призначений для виявлення аеродинамічних і балістичних об'єктів на середніх і великих висотах.

Нагадаємо, увечері, 27 травня, у тимчасово окупованому Луганську пролунали вибухи. Зазначається, що ракети уразили військовий навчальний заклад авіації та аеродром.

Також зазначається, що пожежа розпочалася в районі Вищого авіаційного училища штурманів. У районі базувались кілька пускових С-300/400 РЛС. До того ж на території військового навчального закладу жив офіцерський склад угрупування.

До слова, 20 травня в окупованому Луганську вранці прогриміли вибухи. За попередньою інформацією, удар припав на колишню Луганську академію внутрішніх справ у селищі Ювілейне.

Читайте також:

  • Прикордонники взяли в полон мобілізованого росіянами мешканця Луганщини (відео)
  • Ракетна атака на Крим: пошкоджено російську базу ППО на горі Ай-Петрі – ЗМІ
  • Удар по нафтобазі на Луганщині: ОВА повідомила деталі

Читайте також: