Головна

Збірна України з футболу розгромила Молдову в товариському матчі

Збірна України розгромила Молдову

Збірна України з футболу перемогла Молдову з рахунком 4:0 у передостанньому товариському матчі перед початком Євро-2024. Про це повідомляє Українська асоціація футболу.

Тренерський штаб Сергія Реброва повторив стартовий склад з нічийного поєдинку з Німеччиною (0:0), за винятком кількох змін: у воротах повернувся Ліги чемпіонів Андрій Лунін, а також Віталій Миколенко та Георгій Судаков.

На другій хвилині забито перший гол. Роман Яремчук вразив у "дев'ятку" після помилки захисників.

При рахунку 0:1 Віталій Миколенко, через травму отриману після підкату суперника, був замінений Олександром Зінченком.

На 43-й хвилині гол забив Віктор Циганков, який відігрався від гравців Миколою Шапаренком та Георгієм Судаковим.

Після перерви Яремчука замінив Артем Довбик, який забив гол через чотири хвилини. Форвард "Жирони" виконав асистентку Судакова і вразив "воротарський" простір.

За п'ять хвилин Судаков забив власний гол, встановивши кінцевий рахунок матчу 4:0 після обіграшу Довбиком.

Молдова - Україна 0:4

Голи: Яремчук, 2, Циганков, 43, Довбик, 49, Судаков, 54

У понеділок, 17 червня, збірна України зіграє свій перший матч на Євро-2024 проти Румунії.

Тренерський штаб заявив офіційний склад збірної України на Євро-2024 під керівництвом Сергія Реброва.

Раніше збірна України поступилася Польщі в другому товариському матчі перед Євро-2024 з рахунком 3:1.