26 квітня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
08 07 2018 1:29

Чоловікам не зрозуміти, як важливі для жінки приємні дрібниці. Подарунки для дівчаток змушують їх вірити в те, що вона єдина, особлива, улюблена. Ці приємні дрібниці в очах жінки докази того, що чоловік зупинив свій вибір саме на ній.

Чоловіки здогадуються про це, більшість з них знає про це напевно, але не всі до кінця розуміють, чому це так для жінки важливо.

Ми наведемо 10 тезисів про те, що чоловікам не зрозуміти, а будь-якій дівчині хотілося б цього:

1. Як приємно жінці, коли він помічає незначні зміни в ній. Нове вбрання, зачіска або несподіваний колір лаку для нігтів. Для чоловіка це дрібниці, а для жінки ознака того, що він в ній зацікавлений. Ознака уваги і любові.

 2. Як приємно отримати квіти, особливо з листівкою. Слова любові прекрасно звучать вголос, але прочитати їх на листівці  - незабутньо. Рукописний текст надає ще більше інтимності подарунку.

3. Як приємно чути, що якась пісня або фільм нагадали чоловікові про неї. Що може бути прекрасніше, ніж викликати приємні асоціації? Чоловіки навіть не замислюються про це. Навіть якщо, почувши милу пісеньку, згадали про свою кохану, навряд чи їй в цьому зізнаються.

4. Як приємно, коли після вечері в чисто чоловічій компанії він приносить з кафе шматочок десерту або улюбленої страви. Для жінки це показник того, що про неї не забули навіть на парубочому вечері.

 5. Як приємно отримувати милі смс-ки вранці. Раз він пише вранці, значить, перше, про що він сьогодні подумав, це вона. Жінки цінують такі речі. Чоловіки в більшості своїй знають про це. Чи не знають взагалі.

6. Як приємно, коли він пам'ятає про день народження її мами. Не просто пам'ятає, а разом з нею думає над тим, як краще її привітати. Чоловікові навіть пам'ятати не треба, жінка сама почне говорити про цю подію завчасно, залишається тільки проявити непідробний ентузіазм.

 7. Як приємно, коли чоловік у себе вдома виділяє ящик для її речей. Це маленький, але вагомий вчинок в очах жінки.

 8. Як приємно, коли чоловік публікує спільні фотографії в соціальних мережах. Навіть якщо вони прожили в законному шлюбі 10 років, вона буде переживати через те, що в його профілі занадто мало інформації про неї.

9. Як приємно носити його речі. Це затишно, тепло і інтимно. Адже він навряд чи дозволить надіти його улюблену толстовку будь-кому.

10. Як приємно знати про те, що у нього серйозні наміри. Залежно від етапу відносин це можуть бути спільні плани на вихідні або відпустку, знайомство з друзями та батьками, пропозиція з'їхатися, розмови про сім'ю та дітей, пропозиція руки і серця.

Звичайно, чоловіки знають, що для жінки це важливо, але не розуміють, наскільки. До того ж, коли чоловік зустрічає «ту єдину», він перестає замислюватися над тим, робити наступний серйозний крок чи ні, він просто робить.

 

Категории: 

Загрузка...