12 регіональних федерацій вимагають перевиборів президента Федерації боксу України

12 регіональних федерацій не визнали підсумки звітно-виборчої конференції Федерації боксу України та вимагають перевиборів президента організації. Про це їхні представники заявили на спеціальній прес-конференції, яка 22 грудня відбулася у Києві. За словами учасників заходу, звітно-виборча конференція ФБУ пройшла за відсутності кворуму.

17 грудня на звітно-виборчій Конференції Федерації боксу президентом ФБУ було переобрано Володимира Продивуса. Відповідно до регламенту, щоб Конференцію було визнано легітимною, а вибори відбулися має бути зібраний кворум представники мінімум 17 федерацій (у ФБУ входять 24 обласні федерації та федерація міста Києва).

Згідно з заявами керівників Київської обласної, Київської міської, Житомирської, Рівненської, Хмельницької, Кіровоградської, Харківської, Полтавської, Сумської, Одеської, Чернігівської та Донецької областей представники їхніх організацій у звітно-виборчій конференції ФБУ участі не брали, а отже, кворуму не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Ніколи в історії не побив би мене" - Ф'юрі згадав бій проти Кличка

За словами учасників пресконференції, єдиним виходом із ситуації, що склалася, вони бачать проведення нової звітно-виборчої конференції Федерації боксу України, президента та керівних органів організації. Інакше вони готові звертатися як до Міністерства молоді та спорту України, так і до спортивно-арбітражного суду в Лозанні.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

15