19 грудня день ангела у чоловіків з популярними в Україні іменами

19 грудня день ангела відзначають чоловіки з іменами Максим та Микола. Це одні з найпопулярніших імен в Україні.

Пропонуємо дізнатися, що вони означають та які характери у чоловіків, які їх мають:

Микола ім'я походить від давньогрецького Ніколас. Перекладається, як "переможець народів". Миколаї це зазвичай урівноважені та працьовиті чоловіки. Здатні опанувати будь-яку професію та добитися в ній успіху. Дуже вимогливі до підлеглих. Водночас в неформальному спілкуванні вони легко йдуть на контакт і часто заводять нових друзів. Миколи можуть часто закохуватися у різних жінок. Проте у шлюбі стають сімейними людьми та допомагають дружинам у господарстві. Дуже люблять дітей;

Максим чоловіки із цим іменем часто намагаються досягти значного успіху в суспільстві. Завжди прагнуть досягнути матеріального благополуччя. Це комунікабельні люди, завдяки цього можуть мати велику кількість друзів. Максими часто обирають роботи, які пов'язані з числами та точними науками, нерідко стають підприємцями. Вони оточені жіночою увагою через свій завжди акуратний і доглянутий вигляд та вишукані манери. До мінусів власників цього імені часто відносять упертість, категоричність та запальність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кому сьогодні не можна мити голову та яка прикмета віщуватиме люті морози

18 грудня день ангела відзначали теж власники чоловічих імен Геннадій, Ілля, Сергій, Захар та Сава. Ми готували матеріал в якому розповідали, що означають ці імена та якими характерами наділені чоловіки, які їх носять.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

39