19 травня Ірина Федишин виступила у Віннниці

19 травня  Вінницю відвідала прекрасна співачка, переможниця конкурсу «Український формат», володарка «Пісні року» - Ірина Федишин, яка вперше виступила перед вінничанами зі своїм великим українським шоу «Лише у нас на Україні». Серед запрошених на свято гостей залужений артист України, автор великої кількості пісень співачки – Микола Янченко.

Зазвичай Ірина статично не виступає, а завжди створює власне шоу, до яких, як відомо, довго готується. Так і сьогодні на сцені Будинку офіцерів артистка виступала у яскравих аутентичних костюмах,  звабливих сукнях разом  з одним із найкращих шоу-балетів країни «X-Dance».

Своїм виступом вона об’єднувала непоєднуване: стильність музики, мелодійність, драйв, красу голосу, ритмічність, хоризматичність.

 Енергетику її виступу відчував кожен глядач у залі: від самого початку, коли Ірина разом із балетом зустрічала гостей з хлібом та сіллю до завершення  - передавання великого українського прапору у глядацький зал, який разом із артисткою проїхав майже всю Європу.

Зі сцени звучали відомі хіти Ірини Федишин такі, які «Калина», «Долоньки», «Гітара», «Ти мій», «Серця стук», «Твоя», «Пароль» та інші.

На концерті Ірина Федишин презентувала усім шанувальникам пісню «Чужі уста», зважаючи на реакцію глядачів ця пісня найближчим часом займатиме найвищі сходинки в українських та закордонних чартах.

Про загальне враження від концерту складають, звісно, глядачі. Ось про, що Сергій 27 років та Марина 25 років, розповіли редакції INKORR: «На концерті Ірини Федишин не вперше, але знову і знову хочеться почути та побачити людину, яка дійсно любить свою справу, живе нею, пише те, що відчуває. Людину, яка з цими почуттям гастролює по світу та співає лише мовою її батьків, яка показує іншим людям, як потрібно любити свою Батьківщину. Приємно знати, що такі виконавці, як Ірина Федишин, ще є в Україні».

«Ми вже втомилися слухати американські кавери, європейські переспіви, серце все рівно хилить до свого – українського. А Ірина – це рідна, тепла і ніжна людина»  -  Денис, 44 роки.

Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description Image description