40% контрабандних сигарет в Європі - з України - експерт

На українському тютюновому ринку представлені 4 великі виробники, які співпрацюють з Європейською службою по боротьбі з шахрайством, яка безпосередньо займається контрабандою сигарет на європейських ринках. 

Згідно з наданими даними, на українську державу припадає 40 відсотків нелегальних поставок тютюнових виробів. У зв'язку з цим правила дистрибуції вкрай жорсткі, пише видання INKORR.com

Як стверджує представник однієї з компаній, в компанії знають хто, і з якою метою купує товар. При цьому, постачальнику не можна просто зателефонувати і попросити продати величезну кількість сигарет для маленького кіоску.

«Така норма - своєрідний бар'єр, який не дозволяє збільшувати частку нелегальних поставок з України в країни ЄС», - сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Українці стали частіше давати хабарі - дослідження

У свою чергу, член Європейського парламенту Томислав Сокіл стверджує, що за даними правління Євросоюзу по боротьбі з шахрайством, незаконна торгівля сигаретами залишає ЄС без 10 мільярдів євро держприбутків щороку.

При цьому представник ЄС зазначив, що останнім часом Україна стала світовим центром для контрабанди сигарет в Європу.

«Не дивлячись на вжиті заходи, включаючи розширення митного співробітництва з третіми країнами, проблема все ще залишається такою ж великою, як і раніше», - підсумував Сокіл.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: