5 жовтня день ангела лише у власників чоловічих імен. Вони популярні в Україні

5 жовтня день ангела святкують виключно чоловіки з іменами Веніамін, Кузьма, Макар, Микола, Олександр, Петро, Федір.

Більшість з цих імен є доволі популярними та розповсюдженими в Україні. Gazeta.ua пропонує дізнатися, що означає кожне з них.

Веніамін ім'я єврейського походження, яке у давнину звучало як Біньямін "син правої руки". Чоловіки з цим іменем вирізняються упевненістю в собі. Водночас наділені добрим характером. Вони досить популярні серед жінок, бо виділяються романтичністю та інтелігентністю. Чоловіки з цим іменем не намагаються встановити лідерство у стосунках. Абсолютно спокійно можуть залишатися на других ролях.

Кузьма ім'я грецького погодження. Його носії ж чутливими і не завжди упевненими в собі людьми. Часто чоловіки з цим іменем виділяються мовчазністю, терплячістю, обов'язковістю. Люблять подорожувати, є урівноваженими та завжди готові стати на захист друзів. Через це користується серед них повагою і довірою. Вважається, що у відносинах ці чоловіки не постійні. Можуть часто змінювати жінок.

Макар теж ім'я, яке прийшло до нас із Греції. Макари виділяються тим, що ніколи не кидають слів на вітер і виконують обіцянки. Це стримані, скромні та врівноважені чоловіки. Завдяки цьому до них ставляться прихильно абсолютно усіх оточуючі та знайомі. Чоловіки з цим іменем уміють будувати кар'єри. Кохану жінку обирають раз і назавжди. Тому можуть не спішити із рішенням про шлюб, аж поки повністю не упевняться у правильності свого вибору.

Микола ім'я, яке пішло від давньогрецького імені Ніколаос "переможець народів". Миколи здатні бути успішними у будь-якій професії та часто займають керівні посади. Вони працьовиті та завжди доводять почате до кінця. Чоловіки з цим іменем порядні, кмітливі та уміють легко виходити зі складних ситуацій. У коханні палкі, але ревниві.

Олександр одне із найпопулярніших імен в Україні. Прийшло до нас із Греції та у перекладі означає "той, хто захищає" людей. Олександри завжди активні, мрійливі та наполегливі. Уміють бути справжніми друзями. Часто чоловіки із цим іменем успішні у підприємницькій діяльності. Дуже вперті, не переносять брехню та несправедливість. У коханні часто нерозбірливі можуть закохуватися у жінок і дуже швидко в них розчаровуватися. Проте є дуже гарними батьками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День янгола 1 жовтня відзначає власник лише одного імені

Петро ще одне популярне ім'я в Україні грецького походження. Володарі цього імені завжди говорять прямо усе, що думають. Хочуть бути незалежними. Петро не любить лицемірства і мріє про ідеальний світ. У стосунках із жінками чоловіки із цим іменем часто не показують своїх емоцій. Хоча при цьому усередині в такої людини може вирувати справжня пристрасть та кохання.

Федір ім'я, яке пішло від грецького імені Теодорос "Дар Божий". Люди з цим іменем відрізняються серйозністю. Ніколи не панікують та вміють знаходити виходи із усіх важких ситуацій. Вирішують складні завдання. Це турботливі до жінок чоловіки. Уміють дбати за свою родину.

Людям, які святкують іменини, церква цього дня радить відвідувати храми та молитися до своїх святих покровителів із таким ж іменами. Вважається, що це більш духовне свято, яке не прийнято гучно святкувати, як день народження.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

142