Адвокат Порошенка сказав, коли той повернеться в Україну

П'ятий президент, народний депутат Петро Порошенко, якому оголосили підозру у державній зраді, повернеться в Україну після закінчення відпустки.

Про це заявив його адвокат Ілля Новіков, пише "Радіо Свобода".

"Він (Порошенко. - Gazeta.ua) уже оголосив і ми оголосили від його імені, що він має намір повернутися, але, очевидно, не в такий спосіб і не в такі дати, в які наполягають люди, які намагалися йому безпідставно оголосити підозру.

Він повернеться, коли в нього закінчиться відпустка", - заявив Новіков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З'явився повний текст документа про підозру в державній зраді Порошенку

З його слів, у ДБР і Офісі генерального прокурора "знають, що парламентські канікули єдиний час, коли Порошенко має можливість зі своєю сімʼєю провести час".

"І що він нормально повертається за три-чотири дні до початку нової сесії (парламенту). Сесія розпочинається 17 січня (насправді 24 січня) ну, до цього дня він, напевне, повернеться", - сказав Новіков.

17 грудня біля Верховної Ради слідчі ДБР спробували вручити Порошенку повістку про виклик. Він проігнорував і сів в авто.

У Facebook Порошенко повідомляє, що перебуває в Туреччині.

20 грудня нардепу оголосили підозру у держзрад в справі про постачання вугілля з тимчасово окупованих територій. У штабі партії Порошенка "ЄС" справу назвали "фарсом".