Адвокат Порошенка заявив про сфальсифіковану постанову з вручення підозри

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова сфальсифікувала постанову про вручення підозри п'ятому президенту України, народному депутату Петру Порошенку, стверджує адвокат Ігор Головань.

"10 червня я написав пост про те, що генеральний прокурор Венедіктова порушила норми ст. 110 Кримінального процесуального кодексу і не оформила постановою процесуальне рішення доручити здійснення повідомлення про підозру народному депутату України, п'ятому президенту України Петру Порошенку. Нахаба з прокурорським посвідченням, який перервав допит Петра Порошенко як свідка, мав при собі тільки не передбачений законом папірець "доручення", тобто не мав жодних повноважень. Ніякого повідомлення про підозру здійснено не було", - написав Головань на своїй сторінці в Facebook.

Він також нагадав, що під час зустрічі в кабінеті Венедіктової прокурори заявляли, що окрема постанова не потрібна.

"Однак пізніше "професіонали" перечитали кодекс. І ... постанова чарівним чином з'явилася в додатках до клопотання про застосування до Петра Порошенка запобіжного заходу - тримання під вартою", - повідомив адвокат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Венедіктова зробила заяву щодо справи Шеремета

Однак, заявив він, додана до клопотання постанова була оформлена з помилками.

"Ймовірно, в результаті поспіху, в тексті підробленої постанови з'явилися статті КПК (109 і 382), які були закриті ще 25 травня", - заявив Головань, звинувативши Венедіктову в некомпетентності і фальсифікації.

Як повідомлялося, народний депутат Порошенко підозрюється в тому, що, будучи президентом України, в 2018 році шляхом видання явно злочинного наказу схилив військову посадову особу - главу Служби зовнішньої розвідки (СЗР) України - до перевищення ним влади і службових повноважень, тобто до навмисного вчинення дій, які явно виходять за межі наданих йому прав і повноважень, скоєних в умовах особливого періоду (ч. 4 ст. 27 ч. 4 ст. 41 ч. 4 ст. 426-1 КК України).

Досудове розслідування веде Державне бюро розслідувань.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: