Акомпанував Тарас Тополя. Alyosha випустила кліп на романтичний сингл "Моє море"

Артистка Alyosha презентувала відеороботу на пісню "Моє море". У кліпі їй акомпанує чоловік Тарас Тополя, фронтмен гурту "Антитіла".

Відео опублікували в YouTube. У синглі співачка метафорично порівнює очі з морем. Саундпродюсером виступив Максим Сиволап. Зрежисерував кліп Ярослав Савчак. Творча команда показала історію зростання особистості з дівчинки до жінки, яка впродовж життя прагнула кохання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автентична Navka випустила фінальний кліп із циклу "Щедрий вечір"

"Цією піснею я закликаю слухачів звернути увагу на те, що вирує в глибині нашої душі та думках. Відчуття прекрасного та щастя зароджуються ще з дитинства і вони червоною стрічкою супроводжують нас у доросле життя. Коли ми по-справжньому закохуємося ці відчуття відроджуються в нашому серці", - запевнила вона.

Зйомки розпочалися о 6:00. Тривали протягом 12 год. До зйомок залучили танцівниць Анну та Ксенію Ващенко. Хореографами-постановниками є Анастасія Ващенко та Тетяна Романют.

Популярний рок-гурт "Антитіла" презентував відеороботу на пісню "Стань". Сингл є третім із майбутнього альбому, реліз якого запланований на початок 2022 року. За 4 год. кліп переглянули понад 75 тис. разів. У зйомцці взяла участь зіркова легкоатлетка й срібна призерка чемпіонату світу Марина Бех-Романчук.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!