Активісту, керівнику Центру протидії корупції Шабуніну підпалили будинок

У Центрі протидії корупції заявили про підпал будинку керівника центру Віталія Шабуніна.

Про це ЦПК інформує на своїй сторінці у Facebook, також на сторінці розміщено відповідні світлини, пише видання INKORR.com

"Сьогодні вночі було підпалено будинок голови правління ЦПК Віталія Шабуніна. Ці фото - свідчення того, що влада не може захистити громадських активістів", - сказано у дописі.

Також зазначається, що постраждалих внаслідок пожежі немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Загибель військового медика поблизу с. Зайцеве: що розповіло відео з його нагрудної камери

"Віталія з сім'єю не було, а батьки встигли вибігти – сусідка почула вибух і побачила, як спалахнув вхід", - повідомили у ЦПК.

Сам Віталій Шабунін на своїй сторінці в Facebook зазначив, що два тижні тому газова служба перевіряла в будинку лічильник. Також він запросив журналістів побачити будинок на власні очі та звинуватив владу у неспроможності захистити громадських активістів.

"...Рівно два тижні тому газова служба перевірила лічильник і всі з'єднання. Запрошую журналістів побачити все на власні очі сьогодні о 13:00. Хочемо вкотре нагадати про неспроможність влади захистити громадських діячів. (...) Як християнин благословляю виконавців і замовників. Останнім дякую за мотивацію працювати ще більше", - написав Шабунін.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: