Активи Коломойського заморозили по всьому світу

Високий Суд Англії видав наказ про арешт активів колишніх акціонерів Приватбанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова в усьому світі.

Про це сказано в прес-службі фінустанови.

"ПриватБанк почав судовий процес у Високому суді Лондона проти своїх колишніх власників і керівників - Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. 19 грудня 2017 року Високий Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів панів Коломойського і Боголюбова, і шести компаній, які їм ймовірно належать або перебувають під їхнім контролем", - сказано в заяві.

Зазначається, що наказ був виданий на підставі наданих доказів, щодо виведення з банку двох млрд доларів Коломойським і Боголюбовим шляхом проведення незаконних операцій.

У ПриватБанку зазначили, що всі гроші переводилися на компанії, які таємно належали або перебували під контролем екс-власників.

"Шляхом цього процесу ПриватБанк планує повернути кошти, сума яких, разом із відсотками становить понад 2,5 млрд дол. США, пише ОБОЗРЕВАТЕЛЬ

Сам Коломойський прокоментував рішення Високого суду Англії так: "Це тимчасовий арешт на час розгляду справи в суді".

Як повідомляється в Telegram-каналі УП. Off the record, сторону держави в суді представляла юридична компанія Hogan Lovells, а саме її партнер Кріс Хардман.

"Це вже не перша його зустріч з Коломойським в судах. Справа в тому, що саме Хардман представляв сторону Пінчука в суперечці проти Коломойського, який закінчився підписанням мирної угоди і за яким Коломойський заплатив зятю Кучми більше мільярда доларів. Відомо, що Хардман відчуває мало не особисту неприязнь до українського олігарха", - наголошується в повідомленні.