Amazon може придбати кіностудію Metro-Goldwyn-Mayer за 9 мільярдів доларів

Amazon веде переговори щодо придбання майже вікової кіностудії Metro-Goldwyn-Mayer, що, за повідомленнями новин, стало б її найбільшим внеском до розваг.

MGM, голлівудська компанія, що стоїть за серією Джеймса Бонда, допоможе зміцнити послугу потокового передавання Amazon Prime, йдеться в окремих звітах. За даними Variety, Amazon переговори тривають кілька тижнів про купівлю студії приблизно за 9 мільярдів доларів, пише INKORR.com

MGM та Amazon відмовились коментувати звіт.

MGM роками розглядався як ціль поглинання, але так і не зміг закрити продаж. Компанія зробила новий поштовх минулого року, коли, як повідомляється, найняла радників для отримання пропозицій. Прагнучи укласти угоду, MGM прагне заробити на розповсюдженні потокових послуг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Після заяви Ілона Маска курс біткоіни впав майже на 20% 

Також обговорюються інші сценарії з технічними гігантами. Компанія MGM, бібліотека якої включає фільми "Скелястий" та "Тиша ягнят", також провела переговори з Apple Inc. та Netflix Inc. про те, щоб взяти свій новий фільм про Джеймса Бонда безпосередньо для потокового передавання. Але минулого року компанія заявила, що має намір випустити кінофільм, який зараз запланований на 8 жовтня в США

Тим часом Amazon проводить кадрові перестановки своїх розважальних операцій із поверненням довголітнього керівника Джеффа Блекберна. Він ненадовго залишив компанію електронної комерції, щоб приєднатися до фірми венчурного капіталу з Кремнієвої долини Bessemer Venture Partners. Але зараз він бере на себе командування всім підрозділом розваг Amazon, включаючи службу потокового передавання Prime Video, Amazon Studios та веб-сайт для трансляції відеоігор Twitch.