Тема дня:

Американський інститут заснував стипендію імені українки Галини Хатчінс, яка загинула на зйомках

Американський інститут кіномистецтва заснував стипендію для допомоги жінкам-кінооператоркам в честь української Галини Хатчінс - операторки, яка трагічно загинула після випадкового пострілу Алека Болдвіна на зйомках фільму "Ржавчина". Про це у своєму Twitter повідомив чоловік вбитої українки.

"Спасибі друзям і наставникам Галини в AFI за стипендію в честь її пам'яті і підтримки початківців жінок-кінематографістів. Якщо хтось хоче вшанувати її пам'ять, будь ласка, надішліть свої пожертви в цей фонд", - написав чоловік Хатчінс.

Під час репетиції Болдвін вистрілив зі зброї, яка мало бути заряджена холостими патронами. Поранення отримали двоє людей 42-річна операторка Галина Хатчінс і 48-річний режисер Джоел Соуза. Санітарна авіація доставила Хатчінс в лікарню, але лікарі не змогли врятувати її. Соуза через кілька годин виписали з лікарні. Наразі зйомки фільму припинені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алек Болдвін застрелив оператора і поранив режисера під час зйомок

У заяві, поширеній в п'ятницю офісом шерифа округу Санта-Фе, не уточнюється, "як відбулися ці події і який тип заряду використовувався у зброї". В офісі шерифа також підтвердили, що звинувачення у зв'язку зі тим, що трапилося на цей час не пред'явлено.

Чоловік операторки-українки 42-річної Галини Гатчинс, яку під час знімання фільму "Іржа" в американському штаті Нью-Мексико випадково застрелив голівудський актор Алек Болдвін, уперше прокоментував ситуацію.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!