Apple готує "карантинне" оновлення для iPhone

Apple випустила оновлення 14.5 для iOS. Якщо раніше «обійти» розблокування через Face ID можна було тільки за допомогою пароля, то тепер користувачам можуть допомогти Apple Watch.

В налаштуваннях в розділі «Face ID і код-пароль» з’явився пункт «Розблокувати за допомогою Apple Watch», пише видання INKORR.com

Щоб розблокувати смартфон у такий спосіб, годинник має знаходитися на зап’ясті користувача в розблокованому вигляді і в безпосередній близькості до iPhone.

Щоб активувати функцію, потрібно зайти в розділ Налаштування — Face ID і код-пароль. Далі потрібно опуститися до поля Розблокування з Apple Watch і включити функцію напроти імені вашого годинника. Варто зазначити, що на Apple Watch має бути активована функція розпізнавання зап’ястя, а також вони мають бути захищені паролем.

Щоб розблокувати iPhone, вам потрібно переконатися, що годинник на зап’ястку і увімкнений. Далі необхідно просто вивести смартфон з режиму сну — підняти його або торкнутися екрана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Приватбанк скоро виставлять на продаж

Після включення годинник завібрує, щоб повідомити користувача про те, що телефон розблоковано. Також на годиннику з’являється поле «Заблокувати смартфон», тобто користувач відразу зможе вимкнути його, якщо телефон взяв не він.

Також в оновленні була додана підтримка нових ігрових контролерів Xbox і PlayStation.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!