Арахамія оплатив переліт журналісткам, яких Укрзалізниця пересаджувала через "слуг"

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія оплатив квитки на літак до Києва журналісткам Ользі Москалюк і Анні Стешенко, яких пересадили з вагона Укрзалізниці через поїздку нардепів-"слуг" до Трускавця.

Про це Арахамія повідомив у понеділок у Facebook.

"Нас ця історія обурила не менше, ніж вас. Ми не просили нікого пересаджувати, намивати для нас вагони й стелити постіль. Ми, як і ви, проти показухи й щоб пасажирів ділили на людей і депутатів.

Я говорив про це із журналістками в Трускавці. Хоч у цьому й немає нашої вини, але ми домовилися, що назад до Києва вони полетять літаком зі мною. Квитки оплачу я. Щоб швидше добратися додому й позбутися неприємних спогадів", - заявив нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До "слуг" приїхав одіозний Татаров

Також Арахамія звернувся до Укрзалізниці, "щоб це було востаннє, коли влаштовують спеціальні умови".

"Ми їздимо потягами. Бачимо стан вагонів і знаємо, що в купе й у плацкарті кожен сам собі стелить. Тому будемо без показухи, за яку потім віддуватися нам", - резюмував "слуга".

30 вересня журналісток під час поїздки з Києва до Трускавця начальник потяга просив пересісти з вагона, у якому були нардепи від "Слуги народу". Пояснив, що Укрзалізниця продала двічі одні й ті самі квитки.

1-2 жовтня в Трускавці відбулося "велике засідання" фракції "Слуга народу", яке відвідував президент Володимир Зеленський.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!