Арестович розповів, на яких напрямках Росія готує подальший наступ

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович повідомив, що російські війська готують новий наступ на трьох напрямках.

Однак, там вони не зможуть досягти успіхів, сказав Арестович в в ефірі "Фейгін Live".

За його словами, росіяни планують наступ від Попасної, в районі Авдіївки та на Запорізькому напрямку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Візаж і депіляція: Арестович реєструє прізвище як торговельну марку

"У Попасній підзбиралися російські війська, і можуть піти на захід чи на північ, в районі Авдіївки "героїчний" штурм третій день, три штурми було. Хоча їх і помолотила наша артилерія, але вони підзібрались і хочуть пробити нас. І на Запорізькому напрямі під'їхав танковий батальйон, який теж хоче напасти", заявив Арестович.

Він додав, що там окупантів "уже чекають".

"Вони нікуди не просунулися, але вони готуються просуватися, радісно наступати. В Авдіївці вони вже 80 днів намагаються просунутися, 80 днів атак ні на метр не просунулися...Тих "відметелили", відлупцюємо і цих", підсумував Арестович.

Арестович заявив, що війна проти Росії переходить у рутинну фазу. Цей складний період тягтиметься щонайменше 2 місяці. На його думку, наступ Збройних сил України не відбудеться раніше середини червня, оскільки все залежить від постачання західними партнерами зброї. За його словами, її вдасться накопичити до середини-кінця червня.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!