Археологи знайшли скелет принцеси

У Баварії археологи знайшли скелет жінки 1825 років, яка померла близько 500 року н.е.

Її поховали зі скляним намистом, золоте кольє, кульку з гірського кришталю, кілька фібул та посудину, повідомляє landkreis-passau.

Дослідники вважають, що дівчина була принцесою.

Після падіння Римської імперії на півдні Німеччини сформувалося плем'я баварів. Імовірно, вони виникли на основі залишків кельтського та римського населення, частини алеманських та франкських племен, а також інших німецьких найманців, які були на службі у Риму

Похоронний обряд баварів сильно змінився на початку VI ст. У могили чоловіків почали класти зброю. Жінок почали ховати разом із їхніми прикрасами.

Німецькі археологи проводили розкопки у районі Пассау. На околицях місцевості Вюрдинг вони виявили ряд баварських поховань VI ст. В одній із могил був скелет молодої жінки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час будівництва супермаркету знайшли давнє поховання

Археолог Алоїс Шпіледер зазначив, що дівчина належала до місцевої знаті, Її по праву можна називати принцесою. Некрополь почали використовувати приблизно 500 року. Це датування підтверджується пізньоантичним посудом, але прикрашеним в німецькому стилі.

На Оркнейських островах біля Шотландії археологи знайшли у похованні доби вікінгів меч. Меч з IX ст. Його підняли разом із шаром ґрунту, що зберегти.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

30