Артилерія ЗСУ відбила "ворожу атаку" поблизу адмінкордону з Кримом

На одному з військових полігонів Херсонщини поблизу адмінкордону з тимчасово окупованим Кримом Збройні сили України провели 1 грудня тактичне навчання.

Артилерійські підрозділи, що входять до складу угрупування військ "Південь", відпрацювали стрільби з важкої артилерії, повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

"Навчання мали на меті підвищити рівень навченості та професійної підготовки особового складу, а також відпрацювати взаємодію з іншими підрозділами угрупування військ та нові тактичні прийоми ведення бойових дій з урахуванням досвіду АТО та ООС на території Донецької та Луганської областей", - заявив командувач об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Підготовчі та практичні дії щодо виявлення та знищення десанту умовного противника військовослужбовці відпрацьовують щотижня. Бойовий досвід позитивно впливає на хід тренувань.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

На полігоні біля Житомира відбувся заключний етап тактичного навчання підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Відпрацювали практичні дії підрозділів ДШВ, винищувальної авіації.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

16