АТБ запускає власну платіжну карту

Мережа магазинів АТБ за підтримки Visa і Райффайзен Банк Аваль запустила кобренд-проект своєї платіжної карти - АТБ-Pay.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив гендиректор корпорації Борис Марков, пише видання INKORR.com

Він зазначив, що АТБ-Pay має переваги картки Visa Gold і дає можливість безкоштовно виконувати будь-які операції: поповнення через термінали в магазинах мережі АТБ, зняття готівки в банкоматах всіх українських банків, оплату покупок навіть за межами України.

"Але найголовніше! Вона дає ЕКСКЛЮЗИВНЕ ПРАВО отримати суттєві додаткові знижки на більш ніж 500 (!!!) акційних товарів в нашій торговельній мережі та право участі у величезній кількості розіграшів призів і подарунків від наших постачальників і партнерів", - написав Марков.

За його словами, компанія має намір щорічно направляти від 2 мільярдів гривень на додаткові можливості для власників АТБ-Pay.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Розтрата 8,2 млрд грн. НАБУ оголосило в розшук ексголову правління ПриватБанку

Він зазначив, що відвідувачами магазинів АТБ є до 95% жителів України, які купують продукти харчування та супутні товари.

Гендиректор корпорації повідомив, що потенціал випуску АТБ-Pay в Україні дорівнює близько 20 млн. одиниць. Він заявив, що в планах АТБ зробити свою карту основною для оплати в магазинах мережі, запустити універсальний додаток для смартфонів і співпрацювати з великими торговими операторами різних сегментів торгівлі і постачальниками.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

124