Аваков ухилився від відповіді на закиди "слуг" про шантаж Галушка

Інцидент, який стався між нардепом від "Слуги народу" Миколою Галушком і поліцейськими торік у грудні - не єдиний.

Були й інші епізоди, заявив у Telegram колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Від прямої відповіді на закиди "слуг" про шантаж - ухилився.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жодних підстав: "слуга" Галушко знову назвав поліцейських дебілами

"Розуміючи рівень і манеру спілкування Галушка, я ніколи з ним особисто не контактував. Профілактикою з ним займався один із заступників міністрів, який, згідно з посадовими обов'язками, взаємодіяв із парламентом", - сказав Аваков.

Щодо водія, який порушив правила дорожнього руху, його визнали винним рішенням суду. Він відбув адміністративне покарання.

Народний депутат від "Слуги народу" Микола Галушко нецензурно спілкувався з поліцейськими, які зупинили за порушення правил дорожнього руху його водія. Він перетнув подвійну смугу в центрі Києва 18 грудня 2020 року.

На відео Галушко обвинувачує правоохоронців у провокації, скаржиться, що його "висмикнули з-за столу" й обзиває поліцейських "дебілами".

Галушко знав про це відео, оскільки воно було предметом шантажу з боку тодішнього керівника МВС Арсена Авакова. Він погрожував оприлюднити його у випадку відмови депутата підтримувати в парламенті його ініціативи, заявили однопартійці Галушка.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

18