Автоматика гаражних та в'їзних воріт Hörmann – ваш правильний вибір

Бажаєте зрозуміти, що означає вислів "Відмінний сервіс непомітний сервіс", зверніть увагу на автоматичні гаражні ворота від Hörmann. Та й не тільки гаражні, будь-яка пропускна система від цього німецького виробника є втіленням найвищих світових стандартів комфорту та безпеки.

Безкомпромісна якість інноваційних рішень

Сьогодні Hörmann є лідером з продажу в'їзних конструкцій у Європі, і вже пропонує споживачам четверте покоління автоматики до воріт. Це означає ще більш безшумне і швидке відкриття, а також підвищений комфорт та інтелектуальні функції.

Тепер, щоб відчинити гараж, не треба виходити з автівки у зимову холоднечу, під зливу або пізно ввечері, достатньо натиснути кнопку на пульті чи у смартфоні.

Привертає увагу остання розробка спеціалістів цього німецького бренду електроприводи SupraMatic E (для брам площею до 13,75 м²) і SupraMatic Р (для брам площею до 15 м²). Вони не лише забезпечують більш плавне відкривання, а й пришвидшують його до 25 см/с. Ваші ворота не мають підключення до електромережі? На допомогу прийде спеціально розроблений двигун ProMatic Akku. Детальну інформацію про технічні характеристики та розширені можливості продукції ви знайдете на офіційному сайті компанії Hörmann Україна.

Керуй дистанційно!

Ви можете керувати воротами за допомогою пульту ДК, сканерами відбитків пальців чи кодовими кнопками. Надійність пропускних конструкцій німецького виробника посилена сертифікованою системою BiSecur, яка дозволяє на відстані перевірити стан вхідних дверей або воріт, а механічний пристрій захисту завадить зловмисникам їх зламати шляхом підважування. Але ж досконалість безмежна завдяки приймачеві Bluetooth і програмному додатку BlueSecur ви зможете відчинити/зачинити браму, а також вмикати/вимикати світло через свій гаджет. Ваш ключ завжди у вашому смартфоні. В двигунах SupraMatic E та SupraMatic P приймач Bluetooth вже є у комплектації, а для приводу ProMatic його потрібно замовити окремо.

Кожен електропривод має електронний ключ картку з QR-кодом. Для членів родини можна додатково придбати комплект з п'яти ключів.

Ще одна інновація всі фірмові приводи мають вшитий інтерфейс НСР, що дозволяє їх інтегрувати у систему "Розумний дім". Плануйте за часом відкриття брами, освітлення гаражу і прибудинкової території, а у разі підключення до модулів домашньої автоматизації Smart Home демонструйте свою віртуальну присутність навіть у відпустці в іншому місті: відчиняйте ворота і двері родичам, друзям та комунальникам.

Попереду цілої планети

Із гаражними воротами Hörmann з електроприводами SupraMatic і ProMatic, окрім статусності, надійності та вишуканого дизайну, ви отримуєте такі переваги:

Швидкість відкривання до 25 см/с, автоматичне відключення руху при появі перешкод. Перебої в електромережі не завадять їх роботі. Приймач Bluetooth і програма BlueSecur App на Вашому смартфоні дозволять керувати воротами на відстані. Контроль закриття воріт з пульта ДК HS 5 BS або внутрішнього клавішного вимикача FIT 5. Можливість провітрювати гараж, не підіймаючи ворота повністю. Яскраве освітлення за рахунок вбудованих у привод 20 чи 30 світлодіодів. Ощадливість: завдяки режиму очікування мотор споживає менше 1 Вт. Інтеграція у систему Smart Home через інтерфейс НСР. Радіозв'язок BiSecur має широку зону дії та надійну логіку кодування, його сигнал захищений від копіювання.

ТОВ "Хьорман-УА"м. Бориспіль, Чумацька, 4050 406 10 00, 068 406 10 00www.hormann.ua

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!