Банда шахраїв ошукувала заможних чоловіків на побаченнях

У Києві затримали шахраїв, які вигадали нову схему обману.

Молоді дівчата в соцмережах знайомилися із заможними чоловіками та призначали побачення у певному кафе. Там за допомогою їжі вони виманювали гроші у потерпілих, повідомили у відділі комунікації поліції Києва.

"Спільники орендували приміщення у Печерському районі столиці та замаскували його під кафе. У мережі вони розмістили анкети дівчат, які шукають заможних кавалерів. Під час побачень дівчина нібито замовляла дорогий алкоголь та їжу на виніс, а вечір обіцяла продовжити в іншому місці. Потім чоловіки розраховувалися, а дівчина забирала із собою замовлення у пакеті. Насправді, це був муляж і в ньому не було жодних продуктів", - розповів начальник управління міграційної поліції Києва Денис Дем'янюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік убив жінку на першому побаченні

На виході з кафе зловмисниця залишала чоловіка, поверталася до кафе за оплаченим "замовленням" та передавала його, щоб використати з іншим потерпілим. Під час чергового побачення правоохоронці затримали трьох фігурантів.

Схему організував 20-річний іноземець. Йому допомагала 19-річна жінка з Волині та 24-річний чоловік із Закарпаття. У поліції порушили кримінальну справу. За шахрайство фігурантам загрожує до 12 років ув'язнення.

У Києві затримали групу осіб, які обпоювали громадян сильнодіючими препаратами та відбирали їхні речі. Одна людина від цих дій померла.

Фігуранти знайомились із відвідувачами розважальних закладів та на вулицях, пропонували їм випити алкоголь, в який непомітно підсипали лікарський препарат. Від цього люди втрачали свідомість, а зловмисники забирали цінні речі та втікали.