Тема дня:

Без шафи життя не те

Уявіть собі, що одного разу з нашого життя пропали всі шафи. Уявили? Погодьтеся, видовище не для людей зі слабкими нервами. Повсюди лежать гори одягу, щоб знайти необхідну річ йде півдня, випрасувану сорочку знайти під завалами в принципі неможливо. Одним словом - повний хаос. А як відомо, бардак в шафі призводить до безладу в голові і в житті.

Шафи стали настільки буденними, що ми перестали помічати наскільки вони полегшують нам життя, впорядковують все, створюють комфорт і затишок. Як добре, коли у кожної речі є своє місце.

Шафи: від народження до сучасності

Перша шафа з'явилася в 13 столітті. Тоді вона був схожа на невеликий будинок з дахом і колонами. Символічно, чи не так? За законом такий предмет меблів дозволялося мати тільки знаті. Чим вище був статус аристократа, тим більше полиць розташовувалося всередині. Наприклад, у королеви Франції в шафі було 12 полиць. Зараз, заглянувши в свою сучасну шафу і підрахувавши полички, відчуваєш себе небожителем.

З моменту появи шафа постійно видозмінювалася. Вона пройшла шлях від дресури, кабінету, секретера до гардеробу, стінки, шафи-купе. Одностулкові, двостулкові, орні і розсувні, зі скляними і дзеркальними дверцятами всі вони роблять наше життя кращим.

Шафи купе або орні? Що вибрати

Одвічне питання "Що вибрати?" не дає спокою тим, хто зважився на придбання нової шафи. І орна - варіант хороший, і від шафи-купе очей не відвести. Орієнтуватися варто на можливості приміщення і Ваші потреби. У великій кімнаті стане будь-який варіант, а ось для малогабаритної модель з розсувними дверима буде кращим вибором. Плюси і мінуси присутні у обох, тому вибирайте виходячи з особистих переваг.

Шафове божевілля на TABURETKA.UA

В інтернет-магазині меблів табуретка представлений колосальний вибір шаф різних розмірів, конфігурацій, кольорів, з різним наповненням. Підібрати варіант для свого житла, офісу простіше простого. А спростити пошуки допоможуть спеціальні фільтри. Менеджери нададуть вичерпну інформацію, допоможуть з оформленням замовлення. Хоча з останнім впорається навіть дитина. Ціни теж порадують шафу, згідно свого бюджету, знайде кожен. ТАБУРЕТКА зібрала найякісніші, зручні, сучасні моделі, для створення затишку і порядку у Вашому домі.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!