Біля станції Академік Вернадський на світ з'явилося троє тюленів

Біля станції Академік Вернадський у Антарктиді на світ з'явилося троє тюленів, дві дівчинки і хлопчик. Про це повідомляє прес-служба Національного антарктичного наукового центру в Facebook.

"У районі нашої станції, на Аргентинських островах, почався сезон розмноження Тюлень Уедделла! Зараз народилося три тюлені: дві самки і самець", - сказано у повідомленні.

Першу дівчинку полярники всі разом назвали Пенола - на честь протоки, поблизу якої вона з'явилася на світ. Право дати ім'я другої дитині отримав дизеліст Олександр Кніжатко, оскільки саме він першим знайшов її, та ще й напередодні свого дня народження. Так друга самка стала Краля.

Третій малюк, на жаль, не вижив. Лабораторні дослідження наших біологів дозволять встановити ймовірну причину його загибелі. Водночас Краля і Пенола виглядають здоровими, вгодованими і активними. Вага новонароджених тюленів становить близько 25 кг, а завдяки живильному молоку самок дуже швидко збільшується. Період вигодовування триває трохи більше місяця, і на момент його завершення дитинча може важити вже 90 кг.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Такий "запас" дозволяє малюкам пережити період голоду при переході до самостійного харчування в океані. До речі, перші знайомства тюленя з водою можуть відбуватися вже через тиждень після народження. Також українські вчені проводять інші дослідження цих тварин: вивчають особливості розмноження і харчування, відбирають зразки тканин пуповини і плаценти, щоб визначити вміст стійких органічних забруднювачів тощо.

У США визнали вимерлими 23 види тварин і рослин. Влада країни не змогла підтвердити існування достатньої кількості їхніх представників у природі.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!