Bloomberg оприлюднив рейтинг найбагатших людей світу, до якого потрапив один українець

18 листопада 2020 року Bloomberg оприлюднив рейтинг найбагатших людей світу, до якого потрапив український олігарх, 54-річний Рінат Ахметов.

Відповідний рейтинг видання опублікувало на своєму сайті, пише INKORR.com

Так, найбагатшою людиною світу є Джеффрі Безос - американський підприємець, засновник і керівник одного з перший інтернет-магазинів Amazon.com. Статки Безоса Bloomberg оцінив у 185 млрд доларів, від початку року +$69,7 млрд (+60,7%).

На другій сходинці опинився засновник корпорації Майкрософт, американський бізнесмен, інвестор, автор і філантроп Білл Гейтс зі статками у 129  млрд доларів. Третє місце у Ілона Маска - 110 млрд доларів. Четвертий у рейтингу - засновник Фейсбуку Марк Цукерберг зі 104 млрд доларів. П'ята сходинка у французького бізнесмена Бернара Арно, який володіє брендом Louis Vuitton та статки якого оцінили у 102 млрд доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Група SCM Ахметова продала свою мережу АЗС. Можливі покупці — податківці часів Януковича

Серед українців до рейтингу Bloomberg потрапила лише одна людина - олігарх Рінат Ахметов. Його статки оцінили у 6,31 млрд доларів і посів він 362 сходинку. Зазначається, що за останній час він втратив 54,2 млн доларів, але від початку року збільшив свої статки на 274 млн доларів.

Серед найбагатших людей світу є також і понад 20 росіян, серед них власник і президент керуючої компанії "Інтеррос" Володимир Потанін, Леонід Вікторович Міхельсон — російський підприємець, голова правління і великий акціонер російської газової компанії ПАТ "Новатек", Алішер Усманов — російський підприємець і меценат узбецького походження, мільярдер, засновник USM Holdings, Роман Абрамович — російський мільярдер, бізнесмен, власник англійського футбольного клубу "Челсі", власник інвестиційної компанії Millhouse LLC та інші.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: