Боєць полку "Азов" розповів про перебування в полоні, допити і "промитих" жителів Донецька

Звільнений із полону російських окупантів боєць полку "Азов" розповів свою історію перебування в російському полоні.

Військовий з позивним "Торк" повідомив, як ставилися до українських військовослужбовців у реабілітаційному центрі у тимчасово окупованому Донецьку, про допити у полоні та провокаційні питання пропагандистських ЗМІ. Інтерв'ю опубліковане на сторінці "Азову".

Він зараз перебуває в українській лікарні. Під час ворожих обстрілів у Маріуполі отримав важке поранення. Бачив, як гинуть інші військові та усипаний тілами шлях до заводу.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

У деблокаду вже мало хто вірив, бо розуміли прорвавшись до Маріуполя, нові підрозділи ЗСУ могли б просто загинути. Мало хто вірив і у можливість процедури екстракції, бо не було довіри до російської сторони.

Опинившись у Донецьку, місцеві, яких "Торк" назвав "дуже сильно промитими", розповідали, що Росія вже нібито окупувала Харків, вся західна частина України "відходить" Польщі, а російські окупанти у боях у Маріуполі нібито втратили лише 2000 своїх військових та 10 танків. Він наголосив, що серед "азовців" є ті, хто лише одноосібно знищив 10 танків.

В полоні російські окупанти намагалися вибити брехливу інформацію про командира "Азова" Дениса "Редіса" Прокопенка та його заступника Святослава "Калину" Паламара, розповів "Торк".

"Вони вчепилися буквально у двох-трьох людей і говорили, що їм потрібна інформація на Редіса, Тавра та Калину", сказав боєць.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

26