Боррель про вторгнення РФ в Україну: слід сподіватися на краще і готуватися до гіршого

Високий представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель прокоментував можливе вторгнення військ Російської Федерації в Україну. За його словами, європейським країнам слід сподіватися на краще і готуватися до гіршого.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на блог глави європейської дипломатії Жозепа Борреля.

За його словами, кінцеві наміри Росії по відношенню до нашої країни не ясні, за винятком того, що РФ прагне загрожувати Україні та послабити її. На думку глави європейської дипломатії, можуть розгортатися різні сценарії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна буде сама захищатися в разі вторгнення РФ - Резніков

"Як я сказав в Європейському парламенті в Страсбурзі, ми повинні сподіватися на краще і готуватися до гіршого", - пише Боррель.

Він також зазначив, що Европі потрібно бути готовою до рішучих дій.

"Ми знаємо, що одних слів і заяв недостатньо, щоб змінити розрахунок російського керівництва. Тому так важливо, щоб лідери ЄС вирішили продовжити існуючі економічні санкції та попередили, що будь-які дії Росії проти України будуть мати важкі наслідки", - пише Боррель.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що у разі повномасштабного вторгнення Росії українцям вистачить зброї, щоб дати відсіч.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

30