Брак ліків і високі ціни - як живе окупована громада на Харківщині

У тимчасово зайнятій окупантами Борівській селищній громаді люди не мають мобільного зв'язку, інтернету, необхідних ліків і грошей. Магазини працюють, але асортимент товарів обмежений, а ціни високі.

У Пісках-Радьківських, Підвисокому, Гороховатці, Бахтині та інших селах немає електрики, передає Борівська селищна територіальна громада в Telegram.

Громадою керує російська військова комендатура. Їй прислужують місцеві колаборанти. У населених пунктах громади постійно перебувають російські військові. Багато живої сили й техніки противника проходить через громаду транзитом.

Біля Гороховатського мосту з боку Борової люди утворили стихійний ринок. Продають продукти, бензин та інші товари першої потреби.

Перевести гроші в готівку можна у Сватовому та Старобільську, але під 15-35% від загальної суми. В обігу одночасно гривні й рублі. Курс гривні до рубля штучно занижений, за 1 грн дають 2 руб. Окупанти планують вирівняти курс 1:1.

Квиток на автобус з Борової до Сватового коштує 100 грн, до Старобільська - 170 грн.

Борівську лікарню нещодавно відвідали російські медики, оглянули приміщення, оцінили рівень обладнання та обговорювали питання створення на базі лікарні госпіталя для лікування поранених окупантів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Запорізькій області росіяни катували, а потім застрелили місцевого активіста

Росіяни нікого не пропускають на в'їзд і на виїзд через блокпости навіть за гроші.

Російські загарбники близько трьох тижнів не дозволяють проїзд з гуманітарною допомогою для мешканців тимчасово захопленої Балаклії Ізюмського району Харківської області. Ситуація в місті критична.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!