Брудна кампанія проти Кличка не спрацювала. Кияни підтримують свого мера та "УДАР" - Палатний

Лідер партії "УДАР", мер Києва Віталія Кличко має найвищий рейтинг довіри серед киян. А партія "УДАР Віталія Кличка" найвищу підтримку серед мешканців столиці. Тобто спроби Банкової скомпрометувати Кличка та його команду не досягли цілі.

Про це повідомив голова виконкому "УДАРу" Артур Палатний у Facebook.

"Соціологія показала, що Кличко політик з найвищим рівнем довіри серед киян. Йому довіряють і підтримують більшість мешканців столиці. А політична партія "УДАР Віталія Кличка" має у столиці найбільший рейтинг серед усіх партій 19%. І це попри те, що другий рік триває політичне переслідування Кличка і настирливі спроби Банкової скомпрометувати його та його команду. Такі дані соціології означають одне: брудна кампанія проти Кличка не спрацювала", - заявив Палатний.

За його словами, більшість киян майже 70% - вважають причиною конфлікту Зеленського з Кличком бажання усунути політичного конкурента. І, згідно з опитуванням "Рейтингу", в цьому конфлікті Кличка підтримують вдвічі більше мешканців столиці, ніж Зеленського, підкреслює Палатний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Верховної Ради можуть пройти 9 партій - соцопитування "Рейтингу"

Він наголошує: кияни роблять висновки з результатів роботи міської влади.

"У Києві лише за останній рік за кошти міського бюджету побудовано понад 1200 км доріг, відремонтовано 198 об'єктів дорожньої інфраструктури, оновлено 70 км зношених тепломереж. Будуються нові сквери, закуповуються автобуси і трамваї. Вчителі та медики Києва отримують від міської влади доплати та премії. Саме тому Кличку довіряють понад 50% киян. Саме тому "УДАР", який за багато років довів, що стоїть на захисті інтересів звичайних людей, а не олігархів і не ставлеників Москви, має найвищий рейтинг у Києві. Саме тому дві третини киян проти закону про столицю від "Слуг народу" і не хочуть, щоб КМДА очолював ставленик Банкової", - зазначив голова виконкому "УДАРу".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

20