"Британський" штам коронавірусу виявили вже у 111 країнах – ВООЗ

Новий штам коронавірусу, який спочатку зафіксували у Великій Британії, виявили вже у 111 країнах.

Про це йдеться у щотижневому епідеміологічному бюлетені Всесвітньої організації охорони здоров'я, пише видання INKORR.com

За даними ВООЗ, «британський» штам коронавірусу - різновид коронавірусу VOC-202012/01, лінії B.1.1.7 - минулого тижня виявили ще в 5 країнах.

Зазначається, що «південноафриканський» штам коронавірусу, який отримав маркування 501Y.V2, лінії B.1.351, виявлено ще у 3 країнах, а загалом - у 58.

Різновид коронавірусу, виявлений раніше в Бразилії та Японії, був зафіксований ще в 3 країнах, тепер він присутній у 32 державах.

За підрахунками організації, за тиждень з 1 по 7 березня в світі було зафіксовано 2 734 381 новий випадок захворювання коронавірусом, що на 2% більше, ніж за попередній тижневий період.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У Фінляндії виявили нову мутацію коронавірусу

Зростання захворюваності за минулий тиждень було зумовлено збільшенням кількості хворих у країнах східного Середземномор'я (10%), Африканському регіоні (10%) та Європі (4%), тоді як незначні спади спостерігались в Північній і Південній Америці (зменшення на 2%), Південно-Східній Азії (на 2%) та Західно-Тихоокеанському регіоні (на 6%).

Кількість смертей за минулий тиждень склала 60 323 (на 6% менше за період тижнем раніше).

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!