"Буде після мене по-іншому": Зеленський прокоментував діяльність РНБО

Президент України Володимир Зеленський прокоментував діяльність Ради національної безпеки і оборони України.

Зеленський вважає, що до його президентства всі казали, що РНБО - "це кладовище". Про це глава держави заявив на брифінгу за результатами зборів фракції "Слуга народу".

"Щодо РНБО. Це що був реальний орган? Він працював до мене? Були якісь рішення? Та всі казали, що це кладовище. Немає куди дівати міністрів, не можна їх просто звільнити, треба їх туди відправляти. Була реальна Рада національної безпеки та оборони, яка приймала серйозні рішення? Початок війни, серйозна санкційна політика, не віддати Крим, відправити туди війська. Що робила Рада національної безпеки та оборони, коли у нас забирали наші території?", - зазначив Зеленський.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

За словами президента, цей орган "ставить на місце зрадників держави".

"І тут запрацював орган, і виглядає достатньо потужним органом. І виглядає так: "А що вони собі дозволяють?". На місце ставимо зрадників держави. Ось, що вони собі дозволяють. Не правильно це? Нема питань. Буде після мене по-іншому, а після мене точно буде", - заявив глава держави.

У справі замаху на першого помічника президента Сергія Шефіра правоохоронці викликали багато людей з "дуже відомими іменами". Про це під час брифінгу 3 жовтня повідомив президент Володимир Зеленський.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!