"Був підвивих і сильно турбував біль" - мати просить допомоги на післяопераційну реабілітацію сина

11-річний Артур Курило зі Львова має ДЦП. Потрібна реабілітація в центрі "Вернигора" в Модричах. Вартість курсу - 95 тис. грн.

"Причина ДЦП в сина - родова травма шийного відділу. Діагноз встановили, коли йому був рік. Артуру потрібна постійна реабілітація, - розповіла Gazeta.ua мати Алла Курило. - У квітні йому зробили на правому стегні операцію. Вставляли імплант, бо в нього був підвивих і сильно турбував біль. Тепер може безболісно стояти у вертикалізаторі, спати. Але потрібна післяопераційна відновлювальна реабілітація. Вартість 21-денного курсу становить 95 тисяч гривень. Батько Артура помер п'ять років тому від раку. На реабілітації доводиться просити про допомогу. Востаннє пройшли курс на 70 тисяч гривень. Стільки змогли зібрати. Але гарний результат дає саме повний курс. В Артура є всі шанси, щоб міг себе обслуговувати. Інтелект його збережений, він усе розуміє. Засмучується, коли дивиться, як діти грають у футбол чи їздять на велосипеді. Я пояснюю, що він особливий, реабілітаційний заклад відвідують такі ж діти. І він усе розуміє. Мені вкрай важко без підтримки, без рідні. Прошу людей відгукнутися й допомогти хто стільки може на реабілітацію Артура".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "У Сашка зменшені й внутрішні органи" - мати благає про допомогу на лікування рідкісного захворювання сина

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

11