Буймістер заявила, що з нею не говорили про виключення з фракції

Депутатка від "Слуга народу" Людмила Буймістер сказала, що з нею не обговорювали можливе виключення з фракції.

Раніше вона проголосувала проти закону про олігархів, повідомляє "Україна 24".

"Я, як і вся країна, читаю новинні стрічки, коли вони з'являються після брифінгів пана Арахамії або пана Корнієнка. Але зі мною особистих розмов не було" - сказала Буймістер.

Під час зібрання в Трускавці вона розмовляла з президентом Володимиром Зеленським. Він пообіцяв, що знайде час зустрітися з Буймістер.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"Ми домовилися про те, що ми зустрінемося, і я розповім не тільки, чому я голосувала червоною кнопкою по важливому законопроєкту. Я дам йому механізми в рамках закону. Так, вони будуть трохи складніше і трохи довше процедурно, але вони точно будуть законними та допоможуть зацементувати той результат боротьби, якого хоче досягти пан Зеленський. Він сказав, що ми найближчим часом знайдемо час, і я зараз чекаю підтвердження такої зустрічі", - сказала вона.

Народна депутатка від "Слуги народу" Людмила Буймістер проголосувала проти законопроєкту президента Володимира Зеленського про олігархів.

Про це повідомив голова президентської партії, нардеп Олександр Корнієнко, у кулуарах у четвер.

"Я бачив коментарі Людмили, що вона нібито готова з фракції виходити. Ну, це для нас якась нова інформація.

Вона мажоритарниця, може безболісно вийти з фракції. Але мені здається, люди в Шевченківському районі голосували не за позафракційну Людмилу Буймістер. А все-таки за представницю "Слуги народу", - заявив Корнієнко.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!