Через можливу легалізацію рейдерства - Кулеба закликав іноземні компанії покинути ринок РФ

Щоб не втратити свої інвестиції та власність у Російській Федерації, міжнародним акціонерам прийдеться негайно залишити російський ринок. Причиною цього є законопроєкт, який Держдума підтримала 24 травня в першому читанні.

В Україні таким компаніям пропонують альтернативу, заявив голова МЗС Дмитро Кулеба.

Законопроєкт передбачає призначення зовнішньої адміністрації для підприємств, які мають щонайменше 25% іноземного капіталу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без кави і джинсів: Starbucks і Levi Strauss Co покидають ринок Росії

"Росія давно відмовилася від будь-яких правил, ухвалених у світі. Тепер вони готуються поширити свої варварські практики на іноземний бізнес. Запропонований законопроєкт, по суті, узаконює державне рейдерство. Після його ухвалення будь-яка іноземна компанія опиниться під загрозою втрати власності миттєво", - сказав він.

Кулеба закликав іноземні компанії виходити з Росії та переносити бізнес в Україну.

"Хочу повторити вчасну й вигідну пропозицію президента Зеленського для іноземних компаній, які Росія вичавлює зі свого ринку: переносьте бізнес в Україну. Ми надамо найкращі умови й доступ до великого європейського ринку. У нас ви ніколи не будете переживати, що на ранок можете прокинутися без свого бізнесу, бо так вирішили в Кремлі", - підкреслив очільник МЗС.

На території Російської Федерації усе ще працюють 580 іноземних компаній. Серед них вісім - великі корпорації. Однак українська влада продовжує працювати над тим, щоб вони пішли з ринку країни-агресорки.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!