Через упертість та егоїзм їм найважче давалися кроки вперед - хто переміг у реаліті "Екси"

Протягом 15 епізодів реаліті про стосунки "Екси" учасники намагалися відповісти собі, чи варто бути далі разом. У третьому сезоні взяли участь 13 пар.

Ведучий проєкту "Нового каналу" Олександр Педан зазначив, що він зі співведучою Наталією Єжовою довго радилися.

"І нам усе ж вдалося обрати пару переможців. Це ті, кому найважче давалися кроки вперед через упертість, егоїзм. Та заради кохання вони не просто змінились, а стали непізнаваними", - сказав він.

Переможцями стали Альона Чарінцева та Геворг Берчян. Пара отримала приз у 100 тис. грн.

"Цей проєкт, окрім того, що відкрив нас самим собі, ще й відкрив нас одне одному. Ми стали іншими. Стриманіше сприймаємо наші стосунки, відчуваємо спокій усередині. Я не просто переміг, а виграв своє щасливе життя з красивою і крутою дівчиною, якою буду пишатися завжди", - поділився чоловік.

У ще однієї пари фіналістів Ані Суліми та Августа Козанчука теж сталася яскрава подія. Учасник освідчився коханій на фінальній вечірці. Зробив це вдруге, і та погодилася.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напівголі "холостяк" з дружиною запалили мережу еротичними знімками

"Ми взяли максимум з цього проєкту. Ми сім'я Козанчук-Суліма", підсумувала фіналістка.

Минуло 15 тижнів складних випробувань, які проходили учасники третього сезону реаліті про стосунки "Екси". Ведучими проєкту на є Олександр Педан і Наталія Єжова. Стосунки на міцність випробували 13 пар.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

22