Чоловік дістав кулю від коханця дружини, який потайки жив із ними

В американському штаті Алабама Майкл Амакер застрелив чоловіка коханки. Трейсі Рівз потайки пустила коханця жити в сімейний будинок.

Про це розповіло видання News WKRG.

Жінка повідомила чоловіку Френку Рівзу, що в їхній будинок проник зловмисник. Це спричинило перестрілку. Френк і Майкл були поранені.

Пізніше стало відомо, що Амакер, якого жінка виставила крадієм, виявився її коханцем. Він тривалий час потайки жив удома в подружжя.

"Вона дозволяла йому залишатися вдома кілька днів, годувала. У кімнаті були пляшки із сечею. Це свідчило, що він проживав там тривалий час", - розповіли в поліції.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Чоловік Рівз дістав вогнепальне поранення в груди, її коханець - у ногу. Обох госпіталізували. Але Френк помер у лікарні від травм.

Жінка могла винайняти Амакера для вбивства чоловіка, повідомили в поліції. Раніше коханця неодноразово притягували до відповідальності. Також він вживав наркотики.

Слідчі висунули йому звинувачення у замаху на вбивство, зберіганні наркотиків, зберігання вогнепальної зброї зі зміненим серійним номером.

У бельгійській провінції Льєж виходець із Чечні 23-річний Аслан ударив ножем 20-річну співмешканку, яка була на дев'ятому місяці вагітності. Ненароджена дитина померла, а жінка втратила багато крові. Його заарештували за замах на вбивство жінки. Притягати до відповідальності за вбивство ненародженої дитини в прокуратурі не будуть. До народження плід ще не є людиною, згідно з кримінальним правом.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

33