Тема дня:

Чоловік застреленої Болдвіном операторки вперше прокоментував ситуацію

Чоловік операторки-українки 42-річної Галини Гатчинс, яку під час знімання фільму "Іржа" в американському штаті Нью-Мексико випадково застрелив голівудський актор Алек Болдвін, уперше прокоментував ситуацію.

Метью Гатчинс опублікував у Twitter допис, де звернувся до представників ЗМІ та прихильників. Вдівець попросив поважати приватне життя його родини та подякував за добрі слова про покійну дружину.

"Галина надихала всіх нас своєю пристрастю та баченням. Її спадщина занадто значима, щоб висловити словами. Ця втрата величезна, і ми просимо ЗМІ поважати приватне життя моєї сім'ї, поки ми намагаємося впоратися з нашим горем. Ми дякуємо всім за те, що поділилися зображеннями та історіями з життя Галини", написав він.

Гатчинс також опублікував фото Галини з їхнім 9-річним сином Андросом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Болдвін вперше прокоментував трагедію на зйомках фільму

Американський кіноактор 63-річний Алек Болдвін випадково застрелив із гвинтівки операторку й поранив режисера на знімальному майданчику вестерна "Іржа" в Нью-Мехіко. Загибла Гатчинс народилася в Україні й виросла на радянській військовій базі за Полярним колом. Вивчала журналістику в Києві й кінематограф у Лос-Анджелесі. 2019 року журнал American Cinematographer назвав її "новою зіркою".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!