Чоловіки купують секс-іграшки, а жінки замовляють фітнес-трекери - українські подарунки на 8 Березня

Зазвичай у Міжнародний день жінок представниці прекрасної статі завжди розраховували на квіти. А більше - це вже які фінансові можливості у чоловіка. Хтось дарує солодощі, а хтось - прикраси. Втім, цього року жінки отримають дещо більш екстравагантні подарунки.

Згідно з опитуванням, проведеним компанією Prom.ua, найпопулярнішими подарунками на 8 Березня у 2017 році будуть жіночий одяг (сукні), товари для рукоділля і посуд. Також на подарунки купують різні побутові прилади, до прикладу, кавоварки чи фени. Традиційними дарунками залишаються декоративна косметика і засоби з догляду. Найбільш пікантними і не менш трендовими цьогоріч стануть інтимні товари - іграшки для втіх, а також еротичне вбрання. Експерти відзначають, що за останній рік популярність таких покупок зросла більш ніж наполовину.

Також популярності набирають товари для спорту - чи то від загального захоплення здоровим способом життя, чи то від набору ваги жінками взимку. Найбільше купують фітнес-браслети, які, до слова, замовляють самі жінки та дівчата. Такий пристрій нагадує годинник, що фіксує пройдену відстань, калорії, міряє тиск та пульс тощо. Слід зазначити, що продажі подібних девайсів за рік зросли на 600%.

Як кажуть продавці, цього року подарунки жінкам купувати почали вже у лютому - різко зріс продаж парфумів та косметичних засобів, посуду, постільної білизни та технологічних новинок.

Середній українець при цьому витрачає на подарунок близько 700 грн, свідчать результати опитування.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

45