"Ціна автомобіля": Потап розповів про свій розкішний подарунок від Каменських

Потап в цьому року 8 травня зустрів 40-річчя. Його дружина Настя Каменських трепетно ​​привітала улюбленого із знаменною датою, чим зворушила не тільки репера, але і всю мережу. 

Продюсер зізнався, як відсвяткував круглу дату і розповів про вражаючі подарунки від близьких, пише INKORR.com

В інтерв'ю для програми "Світське життя" Потап з сином Андрієм розсекретили деталі святкування 40-річчя артиста.

Хлопчик розповів, що його тато в цей раз вирішив не влаштовувати гучну вечірку, а зібрати в ресторані за столом тільки рідних і близьких - привітати продюсера прийшло близько 20 гостей. Все пройшло скромно і по-сімейному.

"Мама і тато сказали: "Не святкуй". І це було не свято, а якась вечірка на честь 40-річчя. Ти ж знаєш, яке я свято можу влаштувати, 200 чоловік, Snoop Dog на сцені", - запевнив Потап.

Репер розповів, які подарунки отримав від гостей, а також зізнався, що йому презентувала дружина.

"Сережки з чорними діамантами, які коштують як автомобіль, дружина подарувала інші сережки - з білими діамантами. Ніколи б я собі сам такі не купив, бо це дуже дорого, навіть для мене. Я взагалі не марнотрат. Мені не треба золотих годинників, але я можу це купити", - зізнався Потап.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Брітні Спірс «запалила» під пісню Олега Винника

Також артист отримав ще один незвичайний подарунок для душі і тіла - персональну терапію медитації з тренером. Тепер репер разом з дружиною зможуть помедитувати будинку.

Також на прохання продюсера його друзі подарували іменинникові твори мистецтва - в приватному будинку зоряної пари тепер висять нові картини.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

181