ЦВК порахував 100% протоколів 1 туру виборів Президента України

Результати уже на сайті. За останніми даними ЦВК, найбільшу кількість голосів полтавських виборців у 1-у турі виборів Президента України отримали Володимир Зеленський, Юлія Тимошенко та Петро Порошенко. Як розподілились голоси виборців – у сюжеті наших кореспондентів.

4 квітня ЦВК України опрацювала 100% протоколів з окружних виборчих комісій та показала офіційні результати виборів 31 березня.

Остаточні результати І туру виборів наступні:

  • Володимир Зеленський — 30,24% (5 млн 713 тис 825 виборців);
  • Петро Порошенко — 15,95% (3 млн 014 тис 538);
  • Юлія Тимошенко — 13,40% (2 млн 532 тис. 230).

До п’ятірки лідерів увійшли Юрій Бойко та Анатолій Гриценко.

За останніми даними ЦВК, найбільшу кількість голосів полтавських виборців у 1-у турі виборів Президента України отримали Володимир Зеленський (35.62%), Юлія Тимошенко (15.86%) та Петро Порошенко (10.61%).

ЦВК ще не встигла оприлюднити результати, як кандидат у Президенти Володимир Зеленський 3 квітня викликав на дебати Петра Порошенка. Зробив це за допомогою відео-звернення, яке виклав у соціальні мережі.

Чинний очільник держави Петро Порошенко відреагував на звернення Зеленського, запустивши на своєму каналі в Тelegram опитування.

Згодом прийняв виклик і дав згоду на ультимативний заклик в ролику шоумена про дебати на стадіоні НСК «Олімпійський». 

Після проведення дебатів 21 квітня відбудеться ІІ тур виборів, у яких візьмуть участь Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

53