Цимбалюк не пішов на пресконференцію Путіна

Український журналіст, власний кореспондент "УНІАН" Роман Цимбалюк не пішов на пресконференцію президента Росії Володимира Путіна.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Ще ні разу за 13 років своєї роботи в Москві я не користувався такою увагою спецслужби пресслужби Кремля, як цього тижня. Мені зателефонували звідти незліченну кількість разів з питанням, чи прийду я на зустріч з Володимиром Путіним в Манежі", - написав Цимбалюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Матиме нашу підтримку": Україна на зв'язку з журналістом Цимбалюком

Журналіст зазначив, що адміністрація Путіна ініціювала його цькування. І запрошення на пресконференцію виглядає спробою показати "демократичну і дружелюбну налаштованість Путіна у прямому ефірі".

"Мені точно відомо, що проти мене та моєї сім'ї рухає саме "апешечка". Причому, судячи з того, як завзято і глибоко почали копати навіть на старій роботі моєї дружини ця справа стане кримінальною", - додав Цимбалюк.

Роман Цимбалюк єдиний в Росії акредитований український журналіст. Наразі там його обвинувачують у "розпалюванні міжнаціональної ворожнечі". Причиною цього стало висловлювання на Youtube. Журналіста уже викликали на допит у Москві.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

25