Дан Балан та Тіна Кароль будуть знову разом на "Голосі країни". Хто стане "зірковими радниками" тренерів

На проекті стартує новий етап - "нокаути"

У неділю, 28 березня, на телеканалі "1+1" вийде десятий випуск вокального шоу "Голос країни-11". У новому епізоді глядачі побачать перші "нокаути", де учасники змагатимуться за місце у прямих ефірах, пише видання INKORR.com

На цьому етапі автори проекту вирішили ввести нововведення: поруч з тренерами з'являться "зіркові радники", які допомагатимуть їм зробити правильний вибір, і зрозуміти, хто ж пройде у чвертьфінал.

Підказуватиме Наді Дорофєєвій реп-виконавиця alyona alyona, Монатіку - солістка рок-гурту The Hardkiss Юлія Саніна, Олег Винник звернувся за допомогою до Івана Дорна, а Тіна Кароль - Дана Балана.

У прямих ефірах подальшу участь вокалістів у проекті вирішуватимуть вже глядачі, шляхом смс-голосування. Учасник, який набрав найбільшу кількість глядацьких голосів у кожній команді, автоматично проходить до наступного туру, а одного з решти 3-х учасників залишає в шоу тренер.

Переможець 11 сезону "Голосу країни" отримає квартиру в одному з київських житлових кварталів та виступить на музичному фестивалі ATLAS WEEKEND.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Надія Мейхер покинула шоу "Голос країни"

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: