Данилов: Перенесення виступу Путіна на добу навряд чи було випадковим

Перенесення виступу російського президента Володимира Путіна, в якому він оголосив про початок мобілізації в Росії, а також підтримав псевдореферендуми та пригрозив ядерною зброєю, було не випадковим.

Схоже, що оточенню Путіна не сподобалася його риторика, в Кремлі почалися певні процеси, розповів секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов в ефірі "Радіо НВ".

Данилов пояснив, що все виглядає так, ніби в Кремлі починаються "певні процеси".

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"Хочу нагадати, що коли було оголошення про вечірній виступ президента Путіна і що він буде оголошувати деякі речі, то його не відбулося" - зазначив він.

Данилов вважає, що перенесення виступу пов'язане з тим, що в першій версії Путін пропонував інший, ще більш жорсткий варіант риторики, який не припав його оточенню до смаку. Виникли суперечки, довелося міняти текст початкового виступу. Вчасно ніхто не встиг, виступ російського президента довелося перенести.

21 вересня президент РФ Володимир Путін виступив перед населенням Росії та оголосив часткову мобілізацію. Російський міністр оборони Сергій Шойгу заявив, що "призовуть 300 тисяч резервістів", проте російські ЗМІ пишуть, що секретний пункт в указі Путіна про мобілізацію передбачає призов мільйона осіб.

Вчора протести проти мобілізації пройшли в Москві, Санкт-Петербурзі та низці російських міст. Були затримані. А 22 вересня протести перекинулися на інші федеральні суб'єкти РФ. Так, в республіці Дагестан місцеві жителі перекрили федеральну трасу.

Президент Володимир Зеленський закликав росіян виходити на вулиці та протестувати. Він нагадав їм про 55 тисяч ліквідованих російських солдатів в Україні та пояснив, що протести для росіян - єдиний спосіб не потрапити на фронт і врятувати своє життя.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

70