День Ангела 5 вересня. Як душевно привітати іменинників

5 вересня православн віряни вшановують пам'ять святого Луппа Солунского. Він мав дар чудотворення.

День Ангела сьогодні святкують Павло, Микола, Іван та Єлизавета.

Ім'я Павло з латинської означає "молодший", "маленький". Чоловіки з цим ім'ям завжди допомагають людям. Вони чуйні та люблять пофілософствувати. Їм можна довірити свої таємниці. На роботі Павло працьовитий, викладається на повну силу, цілеспрямований. У сімейному житті будує теплі та дружні стосунки.

Ім'я Микола походить від давньогрецького імені Ніколаос - "переможець народів". Діти з цим ім'ям рідко хворіють та вирізняються витривалістю та силою. У дорослому віці вони працьовиті, старанні та врівноважені. Микола легко захоплюється жінками та за кілька тижнів уже може запропонувати одружитися.

Із давньоєврейської Іван - "Божа милість". У характері цих чоловіків поєднуються суперечливі риси. Вони можуть бути добрі та спокійні, але перетворюватись на завзятих воїнів у разі необхідності. Іван завжди виконує обіцянки та шанує батьків. Однак йому важко приймати рішення та прислухатися до власної інтуїції.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Ім'я Єлизавета має давньоєврейське походження і означає"обіцянка Богу", "шанує Бога". Ці жінки товариські, добрі, чуйні та вірні. Вони стають вірними і мудрими дружинами, відмінними господинями. Вони не люблять конфліктувати, завжди проявляють витримку, комунікабельність. Однак Єлизавета завжди прагне досягти своєї мети. Цілеспрямованість може стати причиною необдуманих вчинків.

Привітання для іменинників:

Нехай сяють очі з ніжністю,А серце розквітне радістю,Хай доля красива, як соняшник,Дарує тобі щастя райдугу.Хай сонечко світить із ясного неба, Бажаєм усього, чого тільки треба,Добре здоров'я і щастя без ліку,Хай обминають дім ваш тривоги, Цвітом і рястом проляжуть дороги.Щоб серце твоє зігрівало тепло,Щоб завжди в душі панувало добро, Краси і наснаги, і доброї , щедрої долі.

***

Ангел вдома в тебе був,Тож молитву твою чув,І на твої іменини,Вже дарує щохвилини:Пуд здоров'я і пуд віри,Кілограмів сто надії, Фунтів тисячі любові,І кохання не на слові,А каратів так відерце,Радості у ваше серце, Ну і ще букет удачі,І добра у Вашу вдачу!

***

Хай Ангел завжди вберігає,Біда тебе нехай не знає,Хай горе від тебе щосили біжить,Щоб міг ти спокійно сто років прожить.Хай радість, щастя і успіх,Удача, ніжність, добрий сміх,В житті тебе завжди спіткають,В похмурий день не покидають!

На іменини вся сім'я повинна відвідати церкву, причаститися, замовити і читати молитви святому покровителю. У цей день потрібно провести трапезу вдома в тихій атмосфері.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

6