День Ангела 7 жовтня. Привітання для іменинників у прозі та віршах

7 жовтня православні віряни вшановують пам'ять мучениці Теклі. Вона була послідовницею апостола Павла.

День Ангела сьогодні святкують Дмитро, Семен, Андрій, Василь та Павло.

Походження імені Дмитро пов'язане з ім'ям Деметри - богині землі й родючості. Він примхливий та непростий у спілкуванні. Упертий та іноді може розлютитися, якщо щось іде не так. Однак Дмитро наполегливий, розумний та ніколи не опускає руки у випадку невдачі. Професію краще обирати ту, у якій доведеться спілкуватися з людьми. Дмитро легко захоплюється жінками та не соромиться цього.

Семен з давньоєврейського означає "почутий Богом у молитві". Він добрий, м'який і незлобивий, допоможе у важку хвилину. Семени часто бувають обдаровані й талановиті. Вони працьовиті та цілеспрямовані. Вдало побудувати кар'єру можуть як лікарі, музиканти, інженери, адміністратори. Семен буде хорошим чоловіком, вправним господарем та вірним другом.

Ім'я Андрій походить від давньогрецького слова "андрос" - "мужній", "хоробрий". Серед Андріїв часто зустрічаються режисери, актори, співаки, художники. Ці чоловіки мужні, хоробрі та людяні. Вони можуть бути наполегливі і категоричні та довго відстоювати власну позицію. Принциповість робить їх різкими у спілкуванні. Однак самокритичність та мудрість допомагають їм об'єднувати людей для загальної мети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У середу в Україні буде вітряно

Ім'я Василь із давньогрецької означає "царський", "царствений". Це товариські люди, які з радістю проводитимуть час у компанії друзів за переглядом футболу чи хокею. Може конфліктувати з дружиною, щоб відстояти товаришів. Василь любить свою роботу і намагається бути першим у всьому. У стосунках із жінками проявляє лицарські якості та завжди виконує обіцянки. Зазвичай, приймають дружину із усіма недоліками.

Ім'я Павло з латинської означає "молодший", "маленький". Чоловіки з цим ім'ям завжди допомагають людям. Вони чуйні та люблять пофілософствувати. Їм можна довірити свої таємниці. На роботі Павло працьовитий, викладається на повну силу, цілеспрямований. У сімейному житті будує теплі та дружні стосунки.

Привітання у віршах:

Вітаючи тебе сьогодні,Сказати хочу знов і знов,Нехай завжди живуть з тобоюНадія, Віра та Любов.Хай добрий Ангел із небесБоронить і не розчарує,І дивних тисячі чудесВ житті твоїм тобі дарує.

***

Ніжність небес нехай ангел дарує,Пензлем чарівним хай в серці малює,Світлі надії, мрії прекрасні,Щире кохання, радість і щастя!

***

Хай Ангел на імениниЗдійснить всі бажання,Несе щастя щохвилини,Успіх й процвітання.Радістю життя вквітчаєІ додасть здоров'я,Мудрістю благословляє,Добром і любов'ю!

Привітання в прозі:

Щиро вітаю тебе з Днем Ангела! Нехай цей день буде для тебе дійсно і наповненим Божою присутністю!

***

Вітаю з Днем ангела. Нехай Ваш ангел просвічує Вас на всяк час, зберігає від усього злого і заохочує на добрі справи.

***

Вітаю з іменинами! Бажаю завжди знаходити спільну мову зі своїм ангелом! Щоб він тобі завжди і у всьому допомагав, а ти, в свою чергу, не змушував його за себе червоніти!

Людина отримує небесного Ангела-хранителя у день хрещення. Її називають в його честь. На іменини треба відвідати храм, а святкування проводити в затишній сімейній атмосфері.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!