День святого Валентина: як українські зірки вітають своїх коханих та прихильників у соцмережах

День святого Валентина – чудова нагода вкотре зізнатись у своїх почуттях. Тому чимало українців роблять це публічно, публікуючи спільні фото зі своїми обранцями. Зірки також долучились до своєрідного флешмобу в мережі, показавши романтичні кадри з коханими, пише видання INKORR

Ольга Фреймут, Юлія Саніна, Світлана Тарабарова, Потап і Настя Каменських, Маша Єфросиніна, Сергій Бабкін – чимало представників українського шоу-бізнесу замилували мережу романтичними кадрами. А от Леся Нікітюк вирішила з гумором привітати прихильників з Днем святого Валентина, опублікувавши фрагмент із серіалу "Альф". 

Солістка гурту The HARDKISS Юлія Саніна: "Будь моїм Валентином. З Днем закоханих!"

Ольга Фреймут: "Прокинулася вранці, а стіл засервіровано порцеляновим сервізом, про який давно мріяла. Чоловік купив до свята, хоча сам дивується моїй величезній колекції горняток, яка вже у трьох сервантах не поміщається. Це і є любов... Вам – теплих взаємних почуттів". 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Леся Никитюк похвалилася апетитними формами в купальнику

Сергій Бабкін: "Короткий зміст року кохання з 14.02.19 до 14.02.20. Всіх коханих та закоханих зі святом!"

Ектор Хіменес-Браво: "З Днем святого Валентина! Проведіть цей день так, як хочеться, даруйте любов і отримуйте її натомість!"

Світлана Тарабарова: "Закохуйтесь, не бійтеся! Справжнє, щире кохання переживе всі болі та невдачі, завжди підтримає та зігріє серце теплими обіймами. А якщо ти раптом ще не зустрів своє кохання – вір мені, обов‘язково зустрінеш! Всім любові"

Потап: "З Днем святого Валентина!"

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: