Держаудитслужба перевіряє сільраду на Закарпатті, на території якої родина нардепа Палиці будує курорт

Держаудитслужба здійснює перевірку сільради Поляницького, яка будує новий біатлонний комплекс на приватній землі, що належить групі "Приват" Ігоря Коломойського. Про це повідомляє пресслужба Держаудитслужби України.

Мета перевірки - запобігти ризикам втрати майна біатлонного комплексу, який будується на території ТОВ "Буковель" за рахунок державного бюджету. Висновки аудиту будуть готові у грудні 2023 року.

Вартість спорткомплексу на початку будівництва була оцінена у 395,5 млн грн, а площа - близько 8,5 га приватної землі.

Рішення про будівництво біатлонного комплексу на землях ТОВ "Буковель" було прийняте декілька років тому Івано-Франківською ОДА та місцевою сільською радою, хоча в громади також є земля в комунальній власності.

ТОВ "Буковель", засновниками якого є Захар і Оксана Палиці, потенційно є інвестором комплексу. Зазначимо, що Захар Палиця - син і Оксана Палиця - дружина нардепа Ігоря Палиці, одного з партнерів Ігоря Коломойського.

Також, інша будівельна компанія ТОВ "ПБС" з Івано-Франківська подала заявку на проведення капітального ремонту дороги Ясиня-Чорна Тиса за ціною 569 млн грн. Роботи мають бути завершені до кінця 2023 року.

У селі Чорна Тиса також планується будівництво нового гірськолижного курорту, яким інвестує ТОВ "Буковель".

Наразі, ТОВ "Буковель" отримала згоду від місцевих органів на будівництво, а голова Торгово-промислової палати Івано-Франківської області висловився про актуальність нового курорту.

Новий посол України в Угорщині Федір Шандор відносно критично відреагував на оголошений ремонт дороги на суму 600 млн грн.