Найпопулярніше зараз

Суспільство

Німеччина: головні мінуси за 5 років
сьогодні, 07:32 55 переглянули
Українка п'ять років живе в Німеччині і назвала головні мінуси країни

Враження українки про життя в Німеччині Українка Світлана, яка п'ять років проживає в Німеччині, поділилася своїми враженнями про життя в цій країні, зазначивши як недоліки, так і переваги. Вона відзначила, що одним із головних недоліків є складнощі з доступом до медичних послуг. За словами Світлани...

Реклама